Vimax Lens Vimax SE Vimax Sun and Sport Certificado CSR

W PRATS SKUPIAMY SIĘ NA TOBIE

Od 1969 roku przyglądamy się, jak kolejne generacje urządzeń optycznych wpływają na polepszenie się życia ludzi. Rozwijaliśmy się razem z nimi. Uczyliśmy się od nich i patrząc przez nie.

Ponieważ każdy z nas ma swój punkt widzenia, swoje własne pole ostrości.

PATRZYMY ZAWSZE POZA HORYZONT

Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy nasze soczewki tak, aby boczne aberracje były ukształtowane w sposób pozwalający na rozpoznanie ich przez mózg użytkownika i zamienienie na użyteczne obrazy. Nazywamy to Maksymalnym Przystosowaniem.

Opracowaliśmy trzy technologie optymizacji, aby umożliwić dostosowanie do różnych wartości mogących wykraczać poza normy.

Geoadapt
Opracowana w oparciu o cechy 
geometryczne soczewki i jej oprawę

Viewadapt
Opracowana w oparciu o cechy
morfologiczne użytkownika.

Proadapt
Opracowana w oparciu o konkretne 
potrzeby użytkownika.

 

 

 

 

 

 

GEOADAPT


Poprzez zastosowanie technologii GeoAdapt przekształcamy powierzchnię optyczną, aby zachować niezmienny wzorzec niezależnie od rodzaju oprawek wybranych przez użytkownika.

ZMIENNY KANAŁ

W celu zapewnienia wygody użytkownikowi w trakcie zmiany odległości widzenia z dalekiej na bliską.

ZMIENNA KRZYWIZNA BAZOWA

W celu zapobiegania skrzywieniu oprawek oraz zachowania ich wartości estetycznych, krzywizna soczewek dopasowuje się idealnie do krzywizny oprawy.

ZMIENNY INSET

Optymalizujemy ustawienie pola widzenia z bliska, aby znajdowało się dokładnie w miejscu soczewki właściwym konwergencji użytkownika.

 

 

 

 

 

 

VIEWADAPT


Technologia ViewAdapt polega na zachowaniu jakości optycznej soczewki przy dopasowaniu jej do różnorodności morfologicznej użytkownika:

KĄT PANTOSKOPOWY

Mierzymy odchylenie oprawy od osi pionowej w pozycji użytkowania, aby zapobiec uszkodzeniom.

KĄT WYGIĘCIA OPRAWY

Mierzymy odchylenie oprawy od osi poziomej, aby zapobiec niepożądanym zniekształceniom.

ODLEGŁOŚĆ OD SZCZYTU ROGÓWKI

Standardowa odległość wynosi 13 mm.

 

 

 

 

 

 

PROADAPT


Technologia ProAdapt pozwala nam na dostosowanie wszystkich parametrów optycznych soczewek, aby zaoferować użytkownikowi najlepsze rozwiązanie dopasowane do jego stylu życia.

TEST MASTER BALANSU WIDZENIA

Wykorzystujemy pierwszorzędne komponenty optyczne i dopasowujemy wzorzec do konkretnych potrzeb użytkownika.

POMIAR KONWERGENCJI

Obliczamy położenie punktów bliży w celu uzyskania prawidłowej ostrości i szerokiego pola widzenia. Dopasowujemy dokładne umiejscowienie punktów bliży, także w przypadku konwergencji asymetrycznych.

POMIAR ODLEGŁOŚCI PRZY CZYTANIU

Aby zapobiec przyjmowaniu niewygodnych pozycji, dokonujemy szczegółowego pomiaru widzenia z bliska w oparciu o odległość czytania użytkownika.

 Z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA

Soczewki fotochromatyczne COLORMATIC®
 

Fotoczuła soczewka, która zmienia się tak szybko jak tego potrzebujesz.

Wyostrzonym wzrokiem Danny Knife, kuriera rowerowego.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DLA TWOICH KLIENTÓW

Kliknij tutaj i przejdź bezpośrednio na stronę pratsonlineweb.

POROZMAWIAMY?

Skupiamy się na Tobie, bo chcemy pomóc Ci w każdej potrzebie.

Telefonicznie lub tutaj, poprzez wypełnienie poniższego kwestionariusza.

Z przyjemnością z Tobą porozmawiamy.

902 230 260

!_tfconsu

POLITYKA PRYWATNOSCI Informujemy, ze dane osobowe podane podczas wypelniania niniejszego formularza zostana zebrane w pliku, którego adresatem jest INDUSTRIAS DE OPTICA PRATS, S.L., z siedziba pod adresem 28052-Madryt, C / Vigil 24, NIF B08233108..

  • Dane beda traktowane z wlasciwym celem formularza, czyli odpowiedza na pytania lub sugestie zglaszane w tym formularzu.
  • Dane nigdy nie zostana przekazane osobom trzecim, chyba ze jest to prawnie wymagane przez organ sadowy lub administracyjny.
  • Mozesz uzyskac dostep do swoich danych, je skorygowac, anulowac i sprzeciwic sie ich przetwarzaniu, wypelniajac formularz kontaktowy na stronie internetowej lub piszac do osoby odpowiedzialnej wczesniej szczególowo.
  • Podstawa prawna przetwarzania danych jest zgoda. Dlatego zaznaczajac pole w tym formularzu "Przeczytalem i akceptuje note ??prawna i polityke prywatnosci" wyrazam wyrazna zgode na przetwarzanie danych zgodnie z celem okreslonym powyzej.
  • Dane osobowe zgloszone w tym formularzu beda przechowywane tak dlugo, jak dlugo utrzymaja sie stosunki handlowe w przypadku zakupu naszych produktów. Nalezy zauwazyc, ze dane wykorzystane do przygotowania faktur beda przechowywane do dyspozycji organów podatkowych Hiszpanii przez okres pieciu lat od wystawienia ostatniej faktury. Uzyskane dane, które nie doprowadzily do ??sprzedazy lub swiadczenia uslug, zostana wyeliminowane w maksymalnym okresie 18 miesiecy.
  • W celu przetwarzania danych naszych uzytkowników wdrazamy wszystkie techniczne i organizacyjne srodki bezpieczenstwa ustanowione w obowiazujacym prawodawstwie.